يه خبر بسيار بد واسه دانشگاه پيام نور

در گفت‌وگو با فارس:

زمان و چگونگي انتخاب واحد نيم‌سال دوم دانشگاه پيام نور اعلام شد

خبرگزاري فارس: قائم‌مقام دانشگاه پيام نور زمان و چگونگي انتخاب واحد نيم‌سال دوم دانشگاه پيام نور را اعلام كرد.

A0310925.jpg

اصغر ابوالحسني در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با تأكيد بر اين‌كه ثبت‌نام نيم‌سال دوم دانشگاه پيام نور به صورت اينترنتي صورت مي‌پذيرد، گفت: ثبت‌نام نيم‌سال دوم دانشگاه پيام نور از 14 بهمن آغاز و تا 25 بهمن ادامه دارد.
وي افزود: دانشجويان ورودي سال‌هاي قبل از 87 ـ 86‌ مي‌توانند براي ورود به سايت اينترنتي و ثبت‌نام از نام كاربري و كلمه ورود قبلي خود استفاده كنند اما دانشجويان ورودي جديد مي‌توانند ـ به جز دانشپذيران مردود كه در امتحان پايان ترم شركت كرده‌اند ـ از شماره شناسنامه به عنوان كلمه عبور براي ورود به سيستم استفاده كنند.
قائم‌مقام دانشگاه پيام نور با تأكيد بر اين‌كه دانشجويان مشروط حق ثبت‌نام اينترنتي نداشته و نحوه ثبت‌نام آن‌ها در صورت قبولي متعاقباً اعلام مي‌شود،‌ گفت: با توجه به هماهنگي‌هاي صورت پذيرفته با بانك صادرات، پرداخت شهريه به صورت‌هاي مختلف صورت مي‌پذيرد و نيازي به مراجعه حضوري دانشجويان به مراكز و واحدها براي ارايه فيش پرداختي شهريه نيست.
وي اظهار كرد: در انتخاب واحد اينترنتي دانشگاه پيام نور انتخاب حداقل 12 و حداكثر 18 واحد درسي ميسر است.

http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8610250345

/ 2 نظر / 63 بازدید
افق

سلام نمره ها رو که هنوز نزدن چه جوری ثبت نام کنيم اونهم در طريق اينترنت به کی بايد اعتراض کرد؟ وقتی که داشتن دانشجو هزار هزار می پذريفتند فکر امکانات رو هم ميکردند اخه اينجوری که انصاف نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

فوفو

سلام من از طريق فراگير پذيرفته شدم يک سئوال بی جواب دارم ممنون ميشم شما پاسخ بدين اين ترم خودخوان بودم نمره ميان ترم ما چگونه محاسبه می شود در حاليکه ما کلاسی برايمان تشکيل نشد با تشکر از شما